


Limstift Creativ CompanyHvit Rund 2 stk/1 Pk
22 kr/pkLaveste totalpris 44,-
Prispresset

Hvit Rund 2 stk/1 Pk
2 pk
44 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Hvit limstift i god kvalitet til kartong, papir m.m. Tørker klart
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 390440 |
| Dybde | 155 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 155 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 2 st/frp |
| Motiv | Rund |
| Type | Limstift |
| Bredde | 70 mm |
| EAN-nr | 5712854335942 |
