Beskrivelse
Selvklebende papirbånd fra Vivi Gade Design. Pakke med 1 rull washiteip á 10 m og 1 rull glitterteip á 7 m.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 25232 |
| Farge | Rød |
| Dybde | 90 mm |
| Høyde | 45 mm |
| Lengde | 90 mm |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Bredde | 15 mm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Teip |
| EAN-nr | 5707167272749 |








