
Akrylmaling Creativ CompanyPigment Art School 500 mlPearl Sølv, Dekkende
109 kr/pk
Prispresset
Farge: Pearl Sølv
Beskrivelse
Vannbasert, halvblank akrylmaling i pastakonsistens med medium lysekthet. God kunstnerfarge til barns bruk på f.eks. skoler og institusjoner
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 35432 |
| Farge | Pearl Sølv |
| Format | Dekkende |
| Høyde | 170 mm |
| Bredde | 80 mm |
| Bredde | 80 cm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Akrylmaling |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Volym | 500 ml |
| Volym | 500 l |
| EAN-nr | 5707167073469 |
























