
Ansiktsfarge Creativ CompanyGrimas Cake Make-up 35 gSvart
199 kr/pk
Prispresset
Farge: Sort

Grimas Cake Make-up 35 g
Svart 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Grunnmaling fra Grimas. Påføres før ansiktsmaling med vannsminke
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 77081 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 70 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 70 mm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Ansiktsfarge |
| EAN-nr | 8717277086805 |


