
Ansiktsmaling Creativ CompanyEulenspiegel 20 mlHimmelblå
59 kr/pk
Prispresset
Farge: Himmelblå

Eulenspiegel 20 ml
Himmelblå59 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Vannbasert kvalitetssminke fra Eulenspiegel. Fukt med litt vann og påfør med svamp eller pensel. Fargene kan blandes sammen, påføres med pensel eller svamp og vaskes av med såpe og vann.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 76009 |
| Farge | Himmelblå |
| Høyde | 15 mm |
| Lengde | 75 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Volym | 20 ml |
| Volym | 20 l |
| Bredde | 75 mm |
| Bredde | 75 cm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Ansiktsmaling |
| EAN-nr | 4028362183557 |











