
Ansiktsmaling Creativ CompanyGrimas 15 mlLyserosa
90 kr/pk
Prispresset
Farge: Lyserosa

Grimas 15 ml
Lyserosa90 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Vannbasert ansiktsmaling fra Grimas. Blir fuktet med litt vann og påføres med svamp eller pensel. Fargene kan blandes sammen for å lage nye farger og nyanser, og kan enkelt vaskes bort med såpe og vann.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 77022 |
| Farge | Lyserosa |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 40 mm |
| Volym | 15 ml |
| Bredde | 40 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Ansiktsmaling |
| EAN-nr | 8717277108002 |









