


Glass- og Porselensmaling Creativ CompanyClear Ass Farger 6x20 ml/1 Pk
179 kr/pk
Prispresset

Clear Ass Farger 6x20 ml/1 Pk
179 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Vannbasert, blank og dekkende maling til emner av porselen, terracotta og glass. Sortiment med 6 sterke farger samt 1 pensel. Påføres på rene og fettfrie emner. La det tørke. Tåler oppvaskmaskin etter varmeherding i ovn. Varmeherding: Sett i kald ovn, still inn på 160 °C. Når temperaturen er nådd, herdes det i 90 min. La avkjøle i ovn
Varemerke
Beskrivelse
Vannbasert, blank og dekkende maling til emner av porselen, terracotta og glass. Sortiment med 6 sterke farger samt 1 pensel. Påføres på rene og fettfrie emner. La det tørke. Tåler oppvaskmaskin etter varmeherding i ovn. Varmeherding: Sett i kald ovn, still inn på 160 °C. Når temperaturen er nådd, herdes det i 90 min. La avkjøle i ovn
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 31406 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Glass- og porselensmaling |
| Dybde | 220 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 220 mm |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Volym | 20 ml |
| Bredde | 85 mm |
| EAN-nr | 4000798119744 |