
Linoleumsfarge Creativ CompanySvart 250 ml/1 Pk
99 kr/pk
Prispresset

Svart 250 ml/1 Pk
99 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Vannbasert trykkfarge i god, fet kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 38216 |
| Farge | Sort |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Linoleumsfarge |
| Dybde | 70 mm |
| Dybde | 70 cm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 70 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Volym | 250 ml |
| Volym | 250 l |
| Bredde | 70 mm |
| Bredde | 70 cm |
| EAN-nr | 5708848057334 |
