
Tekstilfarge Creativ CompanyAss farger 15X500 ml/1 Pk
1 680 kr/pk

Ass farger 15X500 ml/1 Pk
1 680 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Tekstilmaling i god og drøy kvalitet som fås i mange farger. Malingen holder seg fint i vask, egner seg spesielt til lyse tekstiler. Du kan bruke den på mørke tekstiler også - så lenge du maler med fargen "dekkhvit" først. Etter dekorasjon og tørking skal fargene strykefikseres
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 34140 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Tekstilfarge |
| Dybde | 380 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Lengde | 380 mm |
| Antall (stk/pakke) | 15 st/frp |
| Volym | 500 ml |
| Bredde | 300 mm |
| EAN-nr | 5707167103753 |
