Beskrivelse
Formfaste skumgummipensler med kort, rundt treskaft. Egnet til alle former for maling, lim og lakk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 10445 |
| Farge | Tre/Natur |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Pensler |
| Dybde | 180 mm |
| Dybde | 180 cm |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 180 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Bredde | 25 mm |
| Bredde | 25 cm |
| EAN-nr | 5707167075098 |




