
Blyantholder Creativ CompanyApe HxL 10x8 cm 1 stk
26 kr/stLaveste totalpris 52,-

Ape HxL 10x8 cm 1 stk
2 st
52 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Firkantet holder i lyst tre med utstanset motiv på den ene siden. Ideel som holder til blyanter eller som lanterne med LED-lys og lign. Blyantsholderen dekoreresenkelt med Plus Color hobbymaling, sviapparat, stempeltrykk og lign.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 54435 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Pennholder |
| Dybde | 82 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 80 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 82 mm |
| EAN-nr | 5712854405423 |
