
Blyantspisser Creativ CompanyDobbel 1 Stk
19 kr/stLaveste totalpris 38,-
Prispresset

Dobbel 1 Stk
2 st
38 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Dobbel blyantspisser av metall til både tykke og tynne blyanter
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14145 |
| Farge | Stål |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Blyantspisser |
| Dybde | 27 mm |
| Høyde | 13 mm |
| Lengde | 27 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 27 mm |
| EAN-nr | 4064900001273 |
