Beskrivelse
Bordmodell fra Dahle med svinghåndtak til vanlige og jumbo blyanter.Beslag til montering rundt bordplate er inkl
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14131 |
| Produkttype | Blyantspisser |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Grå |
| Bredde | 110 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 160 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Dybde | 160 mm |
| EAN-nr | 4007885001555 |


