


Klips Creativ CompanyGullstjerne Str 30x30 mm 6 stk/1 Forp
37 kr/pkLaveste totalpris 74,-
Beskrivelse
Klips i gullfarget metall formet som figurer. Brukes både til alm. papirklips og som pynt på kort, gaver osv
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14212 |
| Farge | Gull |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Stjerne |
| Produkttype | Klips |
| Dybde | 157 mm |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 30 mm |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Bredde | 30 mm |
| EAN-nr | 5712854134453 |

