
Pennal Creativ CompanyStr 20x6x3,5 cm 1 Stk
29 kr/stLaveste totalpris 58,-
Prispresset

Str 20x6x3,5 cm 1 Stk
2 st
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Pennal av lyst tre med skyvelokk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 56414 |
| Farge | Keisertre |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Pennskrin |
| Dybde | 210 mm |
| Høyde | 35 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 60 mm |
| EAN-nr | 5707167001417 |
