


Blondekartong Creativ Company10,5x15 cm 10 stk/1 PkRåHvit
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Råhvit
Beskrivelse
Laserutstanset kartong med fine detaljer i et design. Det kan forekomme mørke skygger grunnet produksjonsmetoden
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 216911 |
| Farge | Råhvit |
| Dybde | 205 mm |
| Dybde | 205 cm |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Bredde | 105 mm |
| Bredde | 105 cm |
| Format | Ark |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kartong |
| EAN-nr | 5712854312615 |









