


Bølgepapp Creativ Company70 m/1 RlBredde: 700 mm
559 kr
Prispresset
Høyde

70 m/1 Rl
Bredde: 700 mm 559 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Gråbrun bølgepapp.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 21964 |
| Farge | Brun |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Bølgepapp |
| Høyde | 480 mm |
| Lengde | 700 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Bredde | 700 cm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 5707167108499 |
