


Brevkort Creativ CompanyKortstr 12,5x12,5 cm Konvstr 13,5x13,5 cm 10 sett/1 PkFlerfarget
49 kr/pk
Prispresset
Farge: Off-White
Beskrivelse
Doble brevkort (230 g) i fin resirkulerbar kvalitet og tilhørende fuktlukkende konvolutter (120 g).
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 23728 |
| Farge | Off-White |
| Dybde | 160 mm |
| Lengde | 160 mm |
| Bredde | 160 mm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kort |
| Høyde | 20 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| EAN-nr | 5707167114605 |



