


Canvas Creativ CompanyArtistLine Hvit 360 g 5 stk/1 Pk50x50 cm
379 kr/pk
Prispresset
Mål (cm)
Beskrivelse
Grunnmalt, ubleket bomullslerret av superkvalitet. Strukket på blindramme med sømløs kant, festet på baksiden. Egnet for både akrylmaling og oljemaling.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 25709 |
| Farge | Hvit |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Malerduk |
| Mål | 50x50 cm |
| Dybde | 16 mm |
| Dybde | 16 cm |
| Antall (stk/pakke) | 5 st/frp |
| EAN-nr | 5707167656266 |

