Beskrivelse
Grunnmalt, ubleket bomullslerret i god kvalitet inkl. sveveramme i antikksølv look
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Malerduk |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Farge | Hvit/Antiksølv, Sort |
| Format | Utv Mål |
| Dybde | 16, 30 mm |
| Mål | 24x24, 30x30, 34x34, 34x94, 44x44, 54x54, 64x84 cm |
| Høyde | 15 mm |

