
Dekorasjonskartong Creativ CompanyA3 297x420 mm 100 Ark/1 Pk
fra 209 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Kraftig farget kartong i ensfarget.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Dybde | 420 mm |
| Format | A3 |
| Høyde | 28 mm |
| Lengde | 420 mm |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 100 st/frp |
| Type | Kartong |
| Bredde | 297 mm |
| Farge | Hvit, Sort |


