


Dekorasjonskartong Creativ CompanyA4 210x297 mm 100 Ark/1 PkSvart
109 kr/pk
Prispresset
Farge: Sort

A4 210x297 mm 100 Ark/1 Pk
Svart 109 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Kraftig farget kartong i ensfarget.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 21655 |
| Farge | Sort |
| Dybde | 300 mm |
| Dybde | 300 cm |
| Høyde | 28 mm |
| Lengde | 297 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Bredde | 210 mm |
| Bredde | 210 cm |
| Format | A4 |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kartong |
| EAN-nr | 5707167129562 |


