Beskrivelse
Mønstret papir med enkeltsidet design i limt blokk.Innhold: 50 ark med 10 forskjellige motiver
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 225916 |
| Farge | Blå/Rosa |
| Sesong | Hele året |
| Lengde | 152 mm |
| Antall (stk/pakke) | 50 st/frp |
| Bredde | 152 mm |
| Bredde | 152 cm |
| Format | Ark |
| Produkttype | Designpapir |
| EAN-nr | 5712854305297 |












