
Farget kartong Creativ CompanyA2 420x600 mm 1 PkRød, 10 st
39 kr/pkLaveste totalpris 78,-
Farge: Rød
Antall (stk/pakke)

A2 420x600 mm 1 Pk
Rød, 10 st2 pk
78 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Ensfarget kartong i god kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 21514 |
| Farge | Rød |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Format | A2 |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kartong |
| Lengde | 600 mm |
| Bredde | 420 mm |
| Bredde | 420 cm |
| EAN-nr | 5703550102105 |





















