
Farget Kartong Creativ CompanyA3 297x420 mm 100 Ark/1 Pk
fra 159 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Ensfarget kartong i god kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Format | A3 |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kartong |
| Dybde | 420 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 420 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Bredde | 297 mm |
| Farge | Kolsvart, Snøhvit |


