
Farget kartong Creativ CompanyA4 210x297 mm 100 stk 1 PkBordeaux
99 kr/pk
Prispresset
Farge: Mandarin

A4 210x297 mm 100 stk 1 Pk
Bordeaux99 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Ensfarget kartong i god kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 21713 |
| Farge | Mandarin |
| Lengde | 297 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Bredde | 210 mm |
| Bredde | 210 cm |
| Format | A4 |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kartong |
| EAN-nr | 5703550046454 |





















