
Farget kartong Creativ CompanyAss farger A4 210x297 mm 1 Pk
fra 209 kr/pk
Prispresset
Velg Antall (stk/pakke)
Beskrivelse
Farget papir med hvit kjerne og ulike nyanser på hver side. Observer at teksten Colobar er trykt på papiret.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Farge | Flerfarget |
| Format | A4 |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kartong |
| Dybde | 310 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 297 mm |
| Bredde | 210 mm |
| Antall (stk/pakke) | 160, 1600 st/frp |
