


Konvolutt Creativ CompanyStr 11,5x16 cm 10 St/1 PkHvit
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Hvit

Str 11,5x16 cm 10 St/1 Pk
Hvit2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Konvolutter med fin struktur. Fargeforskjell kan forekomme
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 217011 |
| Farge | Hvit |
| Lengde | 160 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Bredde | 115 mm |
| Bredde | 115 cm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Konvolutt |
| EAN-nr | 5712854310895 |







