


Kort Creativ CompanyKort Str 10,5x15 cm 10 stk/1 PkBlå
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Blå

Kort Str 10,5x15 cm 10 stk/1 Pk
Blå2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Dobbelte brevkort i gjennomfarget kvalitet med fin pregstruktur.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 216014 |
| Farge | Blå |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 105 mm |
| Bredde | 105 cm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kort |
| EAN-nr | 5712854310758 |







