


Kort Creativ Companyog Perlemor Konvolutt Kortstr 10,5x15 cm Konvstr 11,5x16,5 cm 4 sett/1 PkLilla
19 kr/pkLaveste totalpris 38,-
Farge: Lilla

og Perlemor Konvolutt Kortstr 10,5x15 cm Konvstr 11,5x16,5 cm 4 sett/1 Pk
Lilla2 pk
38 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Dobbel brevkort av farget kartong av høy kvalitet (210 g) med perlemoreffekt. I tillegg er det matchende papirkonvolutter (120 g) som fuktes og lukkes.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 23035 |
| Farge | Lilla |
| Dybde | 170 mm |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Antall (stk/pakke) | 4 st/frp |
| Bredde | 120 mm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kort |
| EAN-nr | 5712854176224 |





