
Stjernestrimler Creativ CompanyGlitterlakk 40 Strimler/1 Pk
fra59 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Ensfargede papirstrimler i to forskjellige størrelser fra Vivi Gade Design. Dia. indikerer de ferdige stjernens mål. Beskrivelse følger med. Dia. 6,5+11,5 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Stjernestrimler |
| Dybde | 465 mm |
| Høyde | 1 mm |
| Lengde | 465 mm |
| Antall (stk/pakke) | 40 st/frp |
| Bredde | 82 mm |
| Farge | Gull, Rød |


