
Akvarellfargestifter Creativ CompanyNeocolor II 5x10 stk/1 Pk
929 kr/pk
Beskrivelse
Vannoppløselig akvarellfargekritt i metalleske fra Caran d'Ache.Innhold: 3 primærfarger og svart og hvitt a 10 stk.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 34049 |
| Produkttype | Fargestifter |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Neocolor |
| Bredde | 140 mm |
| Antall (stk/pakke) | 5 st/frp |
| Lengde | 100 mm |
| Høyde | 14 mm |
| EAN-nr | 5707167004395 |

