
Dekorasjonstusj Creativ CompanyStrek 1,2 mm 1 stk
fra39 kr/stLaveste totalpris 78,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Permanent penn med metalltusj. Ikke egnet for barn.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Format | Spiss |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Tusj |
| Dybde | 130 mm |
| Dybde | 130 cm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 20 mm |
| Bredde | 20 cm |
| Farge | Gull, Nikkel |


