
Fargeblyanter Creativ CompanyLyra Super Ferby 1 Kjerne 6,25 mm 12 stk/1 PkSølv
339 kr/pk
Farge: Nikkel
Beskrivelse
Trekantet, fargeblyant fra Lyra. Kjernen i pennen er helstøpt, noe som gjør den sterk og holdbar.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 38372 |
| Farge | Nikkel |
| Dybde | 180 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Lengde | 180 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 12 st/frp |
| Type | Fargeblyanter |
| EAN-nr | 4084900451076 |



