
Kritt Tusj Creativ CompanyChalk Markers Strek 1,2-3 mm 5 stk/1 Pk
fra99 kr/pk
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Vannbasert, ikke-permanent, tørkbar tusj med en kalk-/krittaktig overflate. Kalk-/krittusjen kan brukes på alle glatte og ikke-sugende overflater som vinduer, glass, porselen, plast, speil og lignende. Fjernes enkelt med en fuktig klut.
Rist kritttusjen godt i ca. 20 sek. før bruk, og pump tippen opp og ned på et stykke papir, til malingen er trukket helt ut til spissen. Rist og pump med fordel kritttusjen under bruk for å føre på mere maling til spissen..Kritttusjen er flytende og semidekkende og kan brukes på flere typer overflater, så lenge de er glatte og ikke-sugende. Kritttusjen er ikke vannfast og kan derfor enkelt vaskes av. Vær oppmerksom på at farger kan falme over tid.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Format | Spiss |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Tusj |
| Dybde | 150 mm |
| Dybde | 150 cm |
| Høyde | 15 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 5 st/frp |
| Bredde | 80 mm |
| Bredde | 80 cm |
| Farge | Flerfarget, Metallicfärger, Sterke farger |



