
Kulepenn Creativ Companymed Hullrom 10 stk/1 Pk
109 kr/pk
Prispresset
Beskrivelse
Kreativ kulepenn der man kan montere tegninger og bilder . Formontert med kopipapir (80 g), klipt i formatet 4,6 x 7,3 cm
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14157 |
| Produkttype | Kulepenn |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Sort |
| Bredde | 70 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Lengde | 130 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Dybde | 130 mm |
| EAN-nr | 5707167184912 |

