
Merketusj Creativ CompanyChalk Strek 8 mm 1 stk
fra76 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Vanntett og værbestandig tusj for glatte og jevne overflater, for eksempel svarte tavler, glass, metall og plast. Teksten kan gnis bort med en fuktig klut. For rengjøring av tavlefolie med lett ru overflate kan alkaliske rengjøringsmidler med pH-verdi 11 brukes.
Rist tusjen godt og trykk pumpespissen forsiktig opp og ned, til fargen løper ut til spissen og tusjen er klar for bruk..Lag flotte illustrasjoner på porselen, lag en hilsen til naboen på vinduet eller bruk tusjen til å skrive på tavlen. Tusjen fungerer fint som både tavle og vindustusj. Bruk den på glatte tavler, metall, glass, porselen og glatt plastikk. Hvis den brukes på tavlefolie med lett ru overflate, kan alkalisk rengjøringsmiddel med PH verdi på 11 brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Format | Spiss |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Merketusj |
| Høyde | 25 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 25 mm |
| Farge | Hvit, Lilla, Lys blå |
| Dybde | 125, 130 mm |
| Lengde | 125, 130 mm |



