
Sviapparat Creativ Company400-450 °C 1V - 25W 1 stk
2 029 kr

400-450 °C 1V - 25W 1 stk
2 029 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Sviapparat i robust kvalitet med regulator (10-100%) til pregning på tre, lær m.m. Sett inkl. 5 tykke og 10 tynne nåler.Ekstra nåler: tynne - varenr. 15140 og tykke - varenr. 15142
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 15136 |
| Produkttype | Brennepenn |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Svart/Beige |
| Bredde | 140 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 180 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Spenning | 1 V |
| Effekt/prestering | 25 W |
| EAN-nr | 5700135520033 |
