
Tusj Creativ CompanyEdding 850 Svart Strek 5-15 mm 1 Stk
95 kr
Prispresset

Edding 850 Svart Strek 5-15 mm 1 Stk
95 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Permanent, vannfast plakattusj med firkantet spiss
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 25063 |
| Format | Spiss |
| Produkttype | Tusj |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Sort |
| Bredde | 20 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 180 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 180 mm |
| EAN-nr | 4004764054275 |
