
Tusj Creativ CompanyPosca Nr PC-1M Strek 0,7 mm 1 stkBrun
44 kr/stLaveste totalpris 88,-
Prispresset
Farge: Brun
Beskrivelse
Vannbasert, dekkende og permanent tusj for både glatte og porøse overflater, som for eksempel glass, metall, tekstil, plast osv.
Bruk tusjen på forskjellige slags overflater og lag flotte illustrasjoner, tegninger og mønster. Kan brukes til å pynte slitte eller kjedelig t-skjorter. Det finnes ingen grenser for hvilke kreative prosjekter, du kan lage med tusjen.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 273045 |
| Farge | Brun |
| Dybde | 120 mm |
| Dybde | 120 cm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Bredde | 20 cm |
| Format | Spiss |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Merketusj |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 4902778654040 |






