


Masker Creativ CompanyFantasimasker Hvit 5 Stk/1 Pk
39 kr/pkLaveste totalpris 78,-
Prispresset
Beskrivelse
Utstansede figurer av kraftig papp i forskjellige fasonger m. snøreringer og strikk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 592600 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 280 mm |
| Høyde | 6 mm |
| Lengde | 280 mm |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Masker |
| Bredde | 220 mm |
| EAN-nr | 5707167224625 |

