
Bivoksplater Creativ CompanyStr 20x33 cm Tykkelse 2 mm 1 stkNatur
39 kr/stLaveste totalpris 78,-
Prispresset
Farge: Natur
Beskrivelse
100% dansk naturprodukt som er lett å rulle både diagonalt, på langs eller på tvers
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 73202 |
| Farge | Natur |
| Lengde | 330 mm |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 2 mm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Bivoksplater |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 5707167128909 |




