
Brettekartong Creativ CompanyHvit 51x72 cm 250 g 100 Ark/1 Pk
869 kr/pk
Beskrivelse
Kraftig kartong med blank overflate. Egnet til passepartoutrammer, esker, collager, bokforsider osv
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 21991 |
| Farge | Hvit |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Falskartong |
| Format | Ark |
| Lengde | 720 mm |
| Bredde | 510 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Dybde | 720 mm |
| EAN-nr | 5707167054154 |

