


Kortnåler Creativ Company17x6 mm 100 Ass/1 Pk
39 kr/pkLaveste totalpris 78,-
Prispresset

17x6 mm 100 Ass/1 Pk
2 pk
78 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Tegnestift av hardmetall med hode av plast
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14250 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kartnåler |
| Lengde | 17 mm |
| Bredde | 50 mm |
| Bredde | 50 cm |
| Høyde | 20 mm |
| Antall (stk/pakke) | 100 st/frp |
| Diameter | 6 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Dybde | 50 cm |
| EAN-nr | 5709507415151 |
