


Linoleumsett Creativ Company5 Ass/1 Sett
119 kr
Prispresset

5 Ass/1 Sett
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Startsett med treskaft/håndtak og 5 forskjellige linoleumskniver
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 38230 |
| Farge | Tre/Stål |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Linoleumsett |
| Lengde | 180 mm |
| Bredde | 110 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Dybde | 180 mm |
| EAN-nr | 4022505120102 |
