
Stiftekramper Creativ CompanyB 10 mm 10x1000 stk/1 Pk
69 kr/pk
Prispresset

B 10 mm 10x1000 stk/1 Pk
69 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Stiftekramper B 10 mm 10x1000 stk/1 Pk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14117 |
| Farge | Grå |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Stifter |
| Lengde | 130 mm |
| Bredde | 10 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Dybde | 130 mm |
| EAN-nr | 5707167768693 |
