


Terrakottaegg Creativ Company12 stk/1 Pk
119 kr/pk
Prispresset

12 stk/1 Pk
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Ubehandlet terrakottaegg med metalloppheng
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 50515 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Keramikk |
| Sesong | Hele året |
| Type | Egg |
| Høyde | 60 mm |
| Lengde | 220 mm |
| Antall | 12 st/frp |
| Bredde | 170 mm |
| EAN-nr | 5707167872796 |
