
Bokstav Creativ Company13 cm Tykkelse 2 cm 1 stkY
19 kr/stLaveste totalpris 38,-
Prispresset
Motiv: Y

13 cm Tykkelse 2 cm 1 stk
Y2 st
38 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Stor bokstav av tre.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 56334 |
| Motiv | Y |
| Høyde | 130 mm |
| Bredde | 120 mm |
| Bredde | 120 cm |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Bokstav |
| Dybde | 20 mm |
| Dybde | 20 cm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 5707167002599 |





























