
Tall Creativ Companyi Tre 13 cm Tykkelse 2 cm 1 stk
fra19 kr/stLaveste totalpris 38,-
Prispresset
Velg Motiv
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Stort tall av tre
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Tall |
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 130 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Motiv | 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Bredde | 70, 80, 90, 95, 100 mm |










