


Egg Creativ CompanyPappmaché H3-4-5-6 cm 140 St/1 Pk
579 kr/pk
Prispresset
Beskrivelse
Håndlagde egg av pappmache med en innvendig kjerne av plast for å sikre stabiliteten og opphengssnor
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 51042 |
| Farge | Brun |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Påske |
| Produkttype | Papier Maché |
| Dybde | 370 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 370 mm |
| Antall (stk/pakke) | 140 st/frp |
| Bredde | 370 mm |
| EAN-nr | 5707167167984 |

